A vattai iskola tanulói többek között matematika, technika, helyesírási versenyen illetve labdarúgó kupán szerepeltek eredményesen az elmúlt idõszakban. A házi matematikaversenyt az alsó és felsõtagozatosok számára is megrendezték, az alsósoknál Mikola Csenge, és Sánta Liliána ért el elsõ helyezést.
A felsõsöknél az ötödikes Tóth Tamara, és a hetedikes Groff Tamás voltak 1.helyen díjazva. Az alsósok és a felsõsök is részt vettek a Zrínyi Matematikaversenyen, míg a Varga Tamás Matematikaversenyen a hetedikesek és a nyolcadikosok indultak, ennek eredményérõl késõbb ad tájékoztatást az iskola.
Hirdetés_______________________________________________________________________
A Mezõkeresztesen megrendezett mesevetélkedõn a 2.osztály mindkét csapata az elsõ háromban végzett, Mikola Csenge, Gonda Anasztázia, és Galuska Vivien elõadásukkal a 2.helyet, míg Hankó Anett, Murányi Dóra, Sánta Diána csapata a 3.helyet érdemelték ki.
A 3.osztályosok csapata, Sánta Liliána, Krizsán Helga, és Tóth Szabolcs a 3.helyen végzett, míg Moczó Eliza, Pekár Alexa, Terhes Dominika a 4.osztályosok között szintén a 3.helyet érdemelték ki.
A házi technikaversenyen a 2.osztályosok közül Sánta Diána , míg a rajzversenyen a 3-osok közül Sánta Liliána, és a 4-esek közül Kiss Patrícia is a 2.helyet érte el.
A "Biblia Világa" körzeti rajzversenyen a 7.osztályos Dósa Katinka 2., Terhes Bettina 3.lett.
Labdarúgásban a lányok a bükkábrányi Luca Kupán 3.helyezést, a fiúk a mezõkeresztesi Palatics Kupán, és Keresztes Kupán is 4.helyezést értek el.
Gratulálunk az elért eredményekhez!
TANULMÁNYI VERSENYEK EREDMÉNYEI – Szemere Bertalan Tagiskola, Vatta
Házi matematikaverseny (ALSÓ TAGOZAT):
2. osztály:
Mikola Csenge I. helyezés
Moczó Erik II. helyezés
Tóth Márk III. helyezés
3. osztály:
Sánta Liliána I. helyezés
Krizsán Helga II. helyezés
Máté Orsolya III. helyezés
4. osztály:
Pekár Alexa II. helyezés
Kiss Patrícia
Terhes Dominika III. helyezés
Moczó Eliza
Groff Gabriella II. helyezés
Házi matematikaverseny (FELSÕ TAGOZAT):
5. osztály:
Tóth Tamara I. helyezés
Teleki Emese III. helyezés
Pail Rafael XII. helyezés
Róth Réka VIII. helyezés
Galuska Petra XI. helyezés
6. osztály:
Terhes Gréta VII. helyezés
Bodó Bettina VIII. helyezés
Agócs Dániel XII. helyezés
Tóth Petronella XIII. helyezés
Balázs Martin XIV. helyezés
7. osztály:
Groff Tamás I. helyezés
Terhes Bettina III. helyezés
Tóth Noémi VI. helyezés
Vas István XIV. helyezés
Kovács Brigitta XVI. Helyezés
Varga Tamás Matematikaverseny:
7. osztály:
Groff Tamás
Terhes Bettina
Tóth Noémi
8. osztály:
Szarvas Fanni
Balogh Roland
Agócs Viktor
Zrínyi Matematikaverseny résztvevõi:
3. osztály:
Krizsán Helga
Tóth Szabolcs
4. osztály:
Moczó Eliza
Nagy Benjámin
Pekár Alexa
Terhes Dominika
5. osztály:
Pail Rafael
Róth Réka
Tóth Tamara
7. osztály:
Groff Tamás
Kohányi Gergõ
Terhes Bettina
Tóth Noémi
Mesevetélkedõ:
1.osztály:
1.csapat: Matyi Hajnalka, Ficsor Cintia, Teleki Dávid
2.csapat: Pongrácz Zsófia, Lengyel Bence, Nagy Cintia
2.osztály:
3.csapat: Mikola Csenge, Gonda Anasztázia, Galuska Vivien, → II. helyezés
4.csapat: Hankó Anett, Murányi Dóra, Sánta Diána, → III. helyezés
3.osztály:
Sánta Liliána, Krizsán Helga, Tóth Szabolcs, → III. helyezés
4.osztály:
Moczó Eliza, Pekár Alexa, Terhes Dominika, → III. helyezés
Házi technika verseny:
2. osztály:
Sánta Diána III. helyezés
Házi rajz verseny:
3. osztály:
Sánta Liliána II. helyezés
4.osztály:
Kiss Patrícia II. helyezés
Simonyi Zsigmond Körzeti Helyesírási Verseny:
5.osztály:
Galuska Petra 5. helyezés
7. osztály:
Dósa Katinka 10. helyezés
8. osztály:
Barta Boglárka 6. helyezés
A „BIBLIA VILÁGA” Rajzverseny, Mezõkövesd és körzete:
7. osztály:
Dósa Katinka II. helyezés
Terhes Bettina III. helyezés
Megyei Közlekedési Verseny, Miskolc:
8. osztály:
Balogh Roland
Angol nyelvi verseny – Szent László Gimnázium, Mezõkövesd
7.osztály:
Terhes Bettina
Tóth Noémi
Borsos Tibor
8.osztály:
Barta Boglárka
Szarvas Fanni
Labdarúgás:
Luca Kupa, lány, Bükkábrány: III. helyezés
Palatics Kupa, fiú, Mezõkeresztes: IV. helyezés
Keresztes Kupa, fiú, Mezõkeresztes: IV. helyezés
|