Maglód - Bükkábrány bajnoki labdarúgó mérkőzés
2013. március 13. szerda, 07:29
2013. március 9-én, szombaton elrajtolt az NB III Mátra csoportjában is a 2012/2013. évi bajnokság tavaszi szezonja. A Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata az első mérkőzését idegenben, Maglód otthonában játszotta. A találkozó 14 óra 30 perckor vette kezdetét.
A 14. percben a bükkábrányiaknak máris sikerült megszerezniük a vezetést, Kovács Ádám találata révén 1 gólos előnyre tettek szert.
A 18. percben azonban a hazai csapatnak sikerült kiegyenlítenie, Budafai Gergő gólja révén 1-1 lett az állás.
A 35. percben a maglódiak át is vették a vezetést, Szőke Róbert talált be az ábrányi kapuba, így 2-1-re változott a találkozó eredménye.
A 37. percben vette elő a bíró a mérkőzésen a sárga lapot és mutatta fel a hazaiak játékosának, Budafai Gergőnek, majd 2 perccel később Czető Márk is sárga lapos bírói figyelmeztetésben részesült.
Az első 45 percnek 2-1-es állás mellett vetett véget a játékvezető.

Az 50. percben Sebe Attila részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben,
Az 53. percben az ábrányiak kapusa, Homa Gábor állította meg szabálytalanul ellenfelét a 16-oson belül, amiért a játékvezető sárga lapot mutatott fel neki és a maglódiak javára büntetőt ítélt. A 11-est Lovrencsik Balázs értékesítette, így 3-1-re módosult a mérkőzés állása.
A bükkábrányiak próbálkozásai a gólszerzésre és az egyenlítésre a 2. játékrészben nem jártak eredménnyel, nem sikerült gólt szerezniük.
A 90. percben Demeter Péter szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a játékvezető, majd a 91. percben még Molnár Ottónak is felmutatta a sárga lapot.