Nagybarca - Bükkábrány bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. március 17. kedd, 17:53
A Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata  2015. március 14-én, szombaton idegen környezetben lépett pályára. Nagybarca otthonába utaztak. A találkozó 14 óra 30 perckor vette kezdetét.
A 25. percben  vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és mutatta fel Mészáros Balázsnak szabálytalanságáért.
A 27. percben Poszuk Péter szabálytalankodott ellenfelével, így ő is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A 30. percben Kecskés Tamás reklamálását elégelte meg a játékvezető és mutatott fel neki is sárga lapot, majd nem sokkal később A 37. percben Juhász Tibor szabálytalan megmozdulásáért is sárga lap járt.

Ezt követően egy bükkábrányi gól/gólhelyzet borzolta a kedélyeket. Azt, hogy ez végül is mi volt, remélhetőleg egyértelmű választ ad a jelenetről készített külön videónk.
 Az említett szituáció a mérkőzés 39.percében:

Ezután a játékvezető - a 39. percben - az ábrányiak edzőjéhez, Kovács Ádámhoz szaladt oda a kispadhoz és piros lap felmutatásával elküldte a kispadról, majd ezt követően a szintén reklamáló Kecskés Tamáshoz szaladt oda és neki is piros lapot mutatott fel, így a bükkábrányiak az első félidő végére rövid idő alatt emberhátrányba kerültek.
A 45. percben a játékvezető büntetőrúgást ítélt Bükkábrány javára. A 11-est Tóth Krisztián értékesítette, így vezetést szereztek az ábrányiak, 1-0 lett az állás javukra.
Az első félidőt egy gólos bükkábrányi vezetés mellett fejezték be a csapatok.
Az. 55. percben Poszuk Gergő, majd az 56. percben Nadanicsek Patrik reklamálását is sárga lappal figyelmeztette a játékvezető.
A 60. percben a bükkábrányiak emberhátrányuk ellenére ismét gólt szereztek, Kerényi Márk találata révén 2-0 lett az állás javukra.
A 65. percben Tóth Balázs szabálytalankodott ellenfelével, így ő is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A 70. percben a hazaiak javára ítélt büntetőt a játékvezető. A 11-est Poszuk Péter értékesítette, így 1-2 lett az állás.
A 75. percben a játékvezető az ábrányi Tóth Krisztiánnak mutatott fel piros lapot, így a bükkábrányiak elkönyvelhették 3. piros lapjukat is és ezáltal újabb emberhátrányba kerültek.
A 78. percben a nagybarcaiaknak sikerült kiegyenlíteniük, Smida Gábor szerzett gólt csapatának, így 2-2 lett az állás.
A 81. percben a bükkábrányiak azonban ismét megszerezték a vezetést, Szajkó Richárd lőtt gólt, így 2-3 lett az állás.
A 81. percben Páró Csaba részesült sárga lapos figyelmeztetésben szabálytalanságáért.
A 82. percben pedig Szajkó Richárdnak mutatott fel sárga lapot a játékvezető.
A 88. percben a bükkábrányi Fazekas Péter is elkönyvelhette a piros lapot, így a bükkábrányiak a találkozó végére 4 piros lapos kiállítást tudhattak maguk mögött.
A 90. percben a hazaiak ki tudtak egyenlíteni, Smida Gábor gólja révén 3-3 lett az állás.
A gólt követően a játékvezető véget is vetett a találkozónak, így a Nagybarca- Bükkábrány felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 3-3 lett.