Mezőkeresztes - Mezőcsát Magyar Kupa mérkőzés
2015. október 27. kedd, 07:52
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2015. október 7-én a Magyar Kupa selejtezősorozat 2. fordulójában, hazai környezetben Mezőcsát csapatát fogadta. A találkozó 15 órakor vette kezdetét.
A 7. percben a vendégek megszerezték a vezetést, Vadász Elek szerzett gólt csapatának, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 24. percben máris két gólosra nőtt a csátiak előnye, Vadász Elek szerzett gólt ismét csapatának, így 0-2 lett az állás.
A 38. percben megszületetett a 3. mezőcsáti gól is, ismét
Vadász Elek volt eredményes, így 0-3 lett az eredmény.

Az első játékrésznek háromgólos mezőcsáti vezetés mellett vetett véget a játékvezető.
A 81. percben Balog Géza talált be a mezőkeresztesi kapuba, így 0-4 lett a mérkőzés állása.
A 82. percben Balázs László részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben szabálytalanságáért.
A Mezőkeresztes-Mezőcsát Magyar Kupa labdarúgó mérkőzés végeredménye 0-4 lett, így a keresztesiek búcsúztak a Magyar Kupa selejtezősorozatától.