Borsodivánka - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. november 24. kedd, 16:44
Mezőnyárád felnőtt csapata 2015. november 14-én Borsodivánka otthonába utazott. A mérkőzés 13 órakor vette kezdetét.
A 12. percben született meg az első találat, a borsodivánkaiak szereztek vezetést Komlós Dávid révén.
A 28. percben nyúlt először a zsebébe a mérkőzésen a játékvezető és vette elő a sárga lapját és fel is mutatta Berei Szabolcsnak.
A 32. percben Koza István is sárga lapos bírói figyelmeztetésben részesült.
A 39. percben kétgólosra nőtt a hazaiak előnye, Kovács Tamás szerzett gólt csapatának, így 2-0 lett az állás, amely egyben a félidei eredmény is maradt.

A 49. percben megszületetett a 3. ivánkai gól is, Berei Szabolcs volt eredményes.
Az 51. percben Kovács Tamás talált be ismét a mezőnyárádi kapuba, így 4-0 lett a mérkőzés eredménye.
Az 58. percben Bogdán Sándor részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
A 78. percben a nyárádiak szépíteni tudtak, Koza István talált be az ellenfél kapujába, így 4-1-re változott az állás.
A 89. percben Komlós Dávid is elkönyvelhetett egy sárga lapos bírói figyelmeztetést.
Az ezt követő szabadrúgás elvégzését követően pedig Birinyi Ákos lőtte a hazaiak kapujába a labdát, így 4-2-re módosult az állás, a gólt követően pedig a bíró véget is vetett a találkozónak.