Szakáld - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. március 21. hétfő, 01:00
Mezőkeresztes felnőtt csapata  2016. március 12-én idegen környezetben lépett pályára. Ezúttal Szakáld otthonába utaztak.  A találkozó 14 óra 30 perckor vette kezdetét. A keresztesiek  fél óra elteltével szerezték meg a vezetést. A játékvezető büntetőrúgást ítélt a javukra, amelyet Kovács Péter értékesített,  így egy gólos előnyre tettek szert.

Az első játékrészben több találat egyik együttes részéről sem született, így a második 45 percet egy gólos keresztesi előny mellett kezdhették meg a csapatok.
A 47. percben megszületett a 2. keresztesi gól, Nagy Márk találata révén 0-2-re módosult a mérkőzés eredménye.
Az 55. percben Izsóf László  talált be a szakáldi  kapuba, így 0-3 lett az eredmény.
Az 57. percben Csibrik Péter gólt szerezett csapatának, találata révé 0-4-re változott a mérkőzés állása.
A 89. percben Nagy Márk iratkozott fel a góllövők névsorába, így 0-5-re módosult az állás és ez maradt a végeredmény is.