Vatta-BSC - Emőd ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. március 21. hétfő, 16:18
2016. március 12-én, szombaton a Vatta-BSC ifjúsági csapata hazai környezetben lépett pályára. Emőd együttesét fogadták. A találkozó 12 óra 30 perckor vette kezdetét.
A 21. percben az ábrányiak szereztek vezetést, Prodán Márk gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.

Az első félidőben az emődiek próbálkozásai a gólszerzésre és az egyenlítésre nem jártak eredménnyel, az ábrányiak sem növelték tovább előnyüket, így a második 45 perc egy gólos BSC-Vatta vezetés mellett kezdődött el.

Az 50. percben
az ábrányiak tovább növelték előnyüket, Prodán Márk volt eredményes, így 2-0-ra változott az eredmény.
A 75. percben Vágó Zoltán
talált be az emődiek kapujába, gólja révén 3-0-ra változott a találkozó állása.
A 88. percben Prodán Márk
megszerezte a mostani találkozón 3. találatát is, amely csapata 4. gólja volt. Vatta-BSC - Emőd  ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 4-0 lett.