Mezőkeresztes - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. április 12. kedd, 01:00
2016. április 2-án szombaton  Mezőnyárád felnőtt csapata idegen környezetben lépett pályára. Ezúttal Mezőkeresztes otthonába utaztak  A találkozó 16 óra 30 perckor vette kezdetét. A mezőkeresztesi  együttes 15 perc elteltével szerezte meg a vezetést, Csibrik Péter gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.

A keresztesiek a 37. percben tovább növelték előnyüket, Kovács Péter talált be a nyárádi kapuba, így 2-0-ra változott az eredmény.
A 43. percben Zelei Bence lőtt gólt csapatának,amely találat által 3-0-ra módosult a mérkőzés állása.
Az első játékrész 3-0-ás keresztesi vezetés mellett ért véget.
A 46. percben újabb keresztesi gól született Berlák Adrián Dávid szerzett gólt, így 4-0 lett az eredmény.
Az 57. percben a nyárádiak szépíteni tudtak, Koza István gólja 4-1-re módosította az állást.
Az 59. percben azonban  megszületett az ötödik hazai gól is, ismét Berlák Adrián Dávid  volt eredményes, amely által 5-1-re változott a találkozó állása.
A 60. percben Német Róbert megszerezte a mezőnyárádiak második találat is, így 5-2 lett az eredmény.
A 73. percben Berlák Adrián Dávid megszerezte a mostani találkozón harmadik találatát is, amely csapata hatodik gólja volt.
A 86.  percben a mezőnyárádiak még egy találatot elkönyvelhettek, Harangozó Ákos lőtt gólt, így 6-3  lett  a találkozó állása.
A Mezőkeresztes – Mezőnyárád  bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát  6-3 lett.