Mezőnagymihály - Vatta-BSC ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. április 26. kedd, 01:00
A megyei II. osztály közép csoportjában szereplő Vatta-BSC ifjúsági csapata 2016. április 17-én vasárnap idegen környezetben lépett pályára. Mezőnagymihály otthonába utaztak. A találkozó 15 órakor vette kezdetét. A 10. percben a hazaiak szereztek vezetést, Telekesi Róbert gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.

A 27. percben a Vatta-BSCV ifistái kiegyenlítettek, Vágó Zoltán találata révén 1-1- lett az állás.
A 37.
percben azonban a nagymihályiak ismét átvették a vezetést, Fónagy Máté szerzett gólt, így 2-1- lett az állás.
Az első
félidő 2-1-es hazai előny mellett ért véget.
Az 51.
percben a nagymihályi ifisták tovább növelték előnyüket, ismét Fónagy Máté volt eredményes, így 3-1-re változott az eredmény.
A 72.
percben megszületett a negyedik hazai találat is, ezúttal Fónagy Martin lőtt gólt így 4-1-re változott a találkozó állása.
A 82.
percben a Vatta-Bsc ifistái csökkenteni tudtak hátrányukon, Séra Patrik találata 4-2-re módosította az eredményt.
A 91.
percben Mezőnagymihály ifistái újabb gólnak örülhettek, Fónagy Martin rezegtette meg góljával a vendég hálót, így 5-2-re módosult az állás.

A Mezőnagymihály - Vatta-BSC  ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 5-2 lett.