Mezőnyárád - Szakáld bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. május 03. kedd, 01:00
Mezőnyárád felnőtt csapata a 2016. április 23-án szombaton a hazai pálya előnyeit élvezhette, ezúttal Szakáld csapata érkezett hozzájuk. A találkozó 17 órakor kezdődött el. A 6. percben máris megszületett a mérkőzésen az első találat, a nyárádiak szereztek vezetést Hegyi Tamás találata révén.

A 38. percben két gólosra nőtt a nyárádiak előnye, Cseh Tamás szerzett gólt csapatának, amely által 2-0-ra módosult az eredmény.
Az első játékrészben a szakáldiaknak nem sikerült a nyárádiak kapujába betalálni, így a 2. 45 perc két gólos hazai előny mellett kezdődött el.
Az 56. percben a nyárádiak megszerezték harmadik találatukat is, Német Róbert lőtt gólt csapatának, így 3-0 lett a találkozó állása.
A 85. percben Guti Dávid talált be a szakáldi kapuba, találata 4-0-ra változtatta a mérkőzés eredményét.
A találkozón a szakáldiaknak nem sikerült egyetlen egyszer sem betalálni az ellenfelük kapujába, így a Mezőnyárád-Szakáld felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 4-0 lett.