Mezőnyárád - Tiszalúc bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. május 10. kedd, 01:00
2016. május 1-jén vasárnap Mezőnyárád felnőtt csapata hazai környezetben lépett pályára. Ezúttal Tiszalúc csapatát fogadták. A találkozó 17 órakor vette kezdetét. A nyárádi együttes 3 perc elteltével szerezte meg a vezetést, Német Róbert gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.

A 7. percben azonban a lúciak máris kiegyenlítettek, Glonczi Zoltán találata 1-1- re változtatta az eredményt.
A 13. percben
a vendégek meg is fordították az állást, Glonczi Zoltán újabb gólja 1-2- re módosította az eredményt.
A 14. percben
a lúciak tovább növelték előnyüket, Glonczi Zoltán talált be ismét a nyárádi kapuba, így 1-3-ra változott az eredmény.
A 21. percben ismét Glonczi Zoltán lőtt gólt csapatának,amely találat által 1-4re módosult a mérkőzés állása.
Az első
játékrész 4-1-es tiszalúci vezetés mellett ért véget.
Az 57. percben
újabb lúci gól született Glonczi Krisztián szerzett gólt, így 1-5 lett az eredmény.
Az 59. percben
megszületett a hatodik vendég gól is, ismét Glonczi Zoltán volt eredményes, amely által 1-6-ra változott a találkozó állása.
A 61. percben Glonczi Péter
megszerezte a lúciak hetedik találatát, így 1-7 lett az eredmény.
A 65. percben Glonczi Zoltán
megszerezte a mostani találkozón hatodik találatát is, amely csapata nyolcadik gólja volt.
A 75. percben
a vendégek még egy találatot elkönyvelhettek, Glonczi István lőtt gólt, így 1-9 lett a találkozó állása.
A Mezőnyárád-Tiszalúc felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 1-9 lett.