Hejőszalonta - Bükkábrányi SC bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. szeptember 06. kedd, 01:00
Egy évi kihagyás után Ismét bajnokságában indult a Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata, a Megyei II. osztály Dél borsodi csoportjában, 2016. augusztus 27-én szombaton. Az első mérkőzésükön idegen környezetben léptek pályára. Hejőszalontára utaztak. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.

Az első félidő eseménytelenül telt el, a két csapat próbálkozásai a gólszerzésre nem jártak eredménnyel, és sok lehetőségük sem volt ellenfelük kapujának előterében.
Az első játékrészben sem a hejószalontaiaknak, sem az ábrányiaknak nem sikerült találatot elkönyvelniük, így a 2. 45 perc 0-0-ás állás mellett kezdődött el.
A 48. percben vettte elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és mutatta fel Illés Zsoltnak.
A 63. percben a hazaiak szereztek vezetést, Kiss Márk gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 65. percben az ábányiaknak sikerült kiegyenlíteniük, Prodan Márk gólja 1-1-re változtatta az állást.
A 71. percben Virág Zénó szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a játékvezető.
A 89. percben a hazaiak megszerezték ismét a vezetést, Illés Zsolt lőtt gólt, így 2-1 lett az eredmény.
A Hejőszalonta-Bükkábrány felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 2-1 lett.