Mezőnyárád - Bükkábrányi SC bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. szeptember 21. szerda, 01:00
A Megyei II. osztály Dél borsodi csoportjában, 2016. szeptember 11-én vasárnap a Bükkábrányi Sport Club felnőtt csapata idegen környezetben léptek pályára. Mezőnyárádra utaztak. A találkozó 16 óra 30 perckor vette kezdetét. Az első félidőből 24. perc telt el, amikor az ábrányiak szereztek vezetést, Prodan Márk gólja révén 1 gólos előnyre tettek szert.

A 31. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és mutatta fel Búzási Alexnek.
A 40. percben a nyárádi Guti Dávid is sárga lapos bírói figyelmeztetésben részesült, majd a 41. percben Komora Ákos András is elkönyvelhetett egy sárga lapot.
A 45. percben, a mérkőzés félidejének lefújása előtt még egyszer a zsebébe nyúlt a bíró és mutatott fel sárga lapot ezúttal Prodan Márknak.
Az első félidő 1 gólos ábrányi vezetés mellett ért véget.
Az 50. percben a nyárádiaknak sikerült kiegyenlíteniük, Német Róbert gólja 1-1-re változtatta az állást.
Az. 51. percben a nyárádi Vályi Nagy Levente szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a játékvezető.
Az 52. percben a vendégek megszerezték ismét a vezetést, Oláh Tamás lőtt gólt, így 2-1 lett az eredmény az ábrányiak javára.
Az 59. percben Pásztor Levente részsült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
A 65. percben a játékvezető a piros lapját vette elő és mutatta fel a nyárádi Fekete Balázsnak, így a hazaiak emberhátrányba kerültek.
A 66. percben Prodan Milán részesült sárga lapos figyelmeztetésben, majd a 81. percben Lakatos Márknak is felmutatta a sárga lapot a játékvezető.
A 87. percben még Bacsik Zoltán könyvelhetett el egy sárga lapos brói figyelmeztetést.
A Mezőnyárád-Bükkábrányi Sport Club felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 1-2 lett.