Bükkábrányi SC - Borsodivánka bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. szeptember 28. szerda, 01:00
2016. szeptember 18-án vasárnap a Bükkábrányi Sport Club csapata hazai környezetben lépett pályára. Ezúttal Borsodivánka együttese érkezett a Szép Pál Sporttelepre. A találkozó 16 órakor vette kezdetét.

A bükkábrányi együttes 6 perc elteltével szerezte meg a vezetést, Dudás Donát gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 24. percben újabb ábrányi gól született, Búzási Alex szerzett találatot, így 2-0 lett az eredmény.
A 31. percben megszületett a harmadik hazai találat is, Oláh Tamás gólja révén 3-0 lett az állás.
A 42. percben a bükkábrányi csapat újabb találatot könyvelhetett el, ezúttal Takács Marcell volt eredményes, így 4-0 lett az állás.
A félidei pihenőre 4-0-ás állás mellett mehettek a csapatok.
A 49. percben a hazai csapat újabb találatot könyvelhetett el, Takács Marcell lőtt ismét gólt, így 5-0 lett az állás.
A 51. percben Prodan Márk találata révén 6-0-ra változott a mérkőzés eredménye.
Az 55. percben Dudás Donát talált be ismét a vendég kapuba, így 7-0-ra változott a találkozó állása.
A 60. percben Oláh Tamás lőtt gólt, találata 8-0-ra módosította az eredményt.
A 62. percben a játékvezető büntetőrúgást ítélt a hazaiak javára, a 11-est Búzási Alex értékesítette, így 9-0-ra változott a találkozó állása.
A 67. percben a játékvezető ismét büntetőrúgást ítélt a hazaiak javára, a 11-est ezúttal Várallyay Tamás lőtte a kapuba, így 10-0 lett az eredmény.
A 69. percben Oláh Tamás megszerezte a mostani találkozón harmadik találatát is, amely csapata 11. gólja volt.
A gólt követően nem sokkalmivel a vendég csapat létszáma sérülések miatt a megengedett alá csökkent – a játékvezető véget vetett a találkozónak, így a BSC- Borsodivánka felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 11-0 lett.