Borsodivánka - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. október 18. kedd, 01:00
2016. október 8-án szombaton Mezőnyárád felnőtt csapata idegen környezetben lépett pályára. Borosdivánka együttese látta őket vendégül. A találkozó 15 órakor vette kezdetét.

28. perc elteltével a hazaiak szerezték meg a vezetést, Török Nándor gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 43. percben két gólosra nőtt Borsodivánka együttesének előnye, ismét Török Nándor volt eredményes, gólja 2-0-ra változtatta a találkozó állását.
Az első félidőnek 2-0-ás hazai előny mellett vetett véget a játékvezető.
Az 52. percben a nyárádiaknak sikerült szépíteniük, Harangozó Ákos talált be az ivánkai kapuba, gólja révén 2-1 lett az állás.
Az 54. percben azonban újabb hazai találatot láthatott a közönség, Paczók Richárd szerzett gólt csapatának, így 3-1-re változott a mérkőzés eredménye.
Az 57. percben a játékvezető büntetőrúgást ítélt a nyárádiak javára. A 11-est Birinyi Ákos értékesítette, így 3-2 lett az állás.
A 64. percben Fekete Balázs szerzett találatot a nyárádi együttes számára, gólja révén a nyárádiaknak sikerült kiegyenlíteniük, 3-3- ra változott az eredmény.
A 70. percben a nyárádiak átvették a vezetést, Guti Gergely talált be a borsodivánkai kapuba, így 3-4 lett a találkozó állása.
A Borsodivánka-Mezőnyárád felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 3-4 lett.