Mezőkeresztes-Emőd bajnoki labdarúgó mérkőzés
2018. augusztus 17. péntek, 11:24

Elkezdődött a 2018/2019. évi megyei labdarúgó bajnokság tavaszi szezonja a megyei II. osztályban. A Közép csoportban Mezőkeresztes felnőtt csapata az első fordulóban hazai pályán fogadta Emőd együttesét. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.
A 6. percben Pankovics Dávid gólja révén a keresztesiek szerezték meg a vezetést.
A 26. percben Vécsey Sándor Márk szerzett gólt csapatának.
Három perc elteltével Hozdik Gábor kapott sárga lapot kezezésért, a keresztesiek így 11-es rúgást végezhettek el, amelyet Izsóf László értékesített.
A maradék játékidőben több gól nem született, így 3:0-ás keresztesi vezetés mellett mehettek el pihenőre a csapatok.

Az. 56. percben Németh Csaba kapott sárga lapot buktatásért.
A 70. percben Hímer Gergő lökése is sárga lapot ért.
A 80. percben Vécsey Sándor Márk megszerezte második gólját is.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Mezőkeresztes – Emőd bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 4:0 lett.