Mezőkeresztes - Mezőkövesd bajnoki mérkőzés
2019. november 11. hétfő, 09:56

2019. november 2-án Mezőkeresztes csapata hazai környezetben lépett pályára.  Mezőkövesd csapata látogatott el otthonukba. A találkozó 13 órakor vette kezdetét.

Az első játékrészben több gól nem született, így 0:0-ás döntetlen mellett mehettek el pihenőre a csapatok.
Az 51. percben a keresztesiek szerezték meg a vezetést. Györki Bence József volt eredményes.
A 64. percben Kantsavy Artsiom találata révén a kövesdiek kiegyenlítettek.
A 79. percben Nagy Ádám sárga lapot kapott lökés miatt. a kövesdiek pedig büntető rúgást végezhettek el. A gólt Kalocsai László értékesítette.
A 81. percben Urbán Barnabás is sárga lapot kapott.
Egy perc elteltével Ragó Bence is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A 88. percben szintén kövesdi gól született. Kantsavy Artisom volt eredményes. Találata révén 1:3 lett az állás, ami egyben a végeredményt is jelentette.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.