Szentistván - Mezőnyárád bajnoki mérkőzés
2019. november 11. hétfő, 10:08

2019. november 2-án Mezőnyárád csapata idegen környezetben lépett pályára. Szentistván otthonába utaztak. A találkozó 13 órakor vette kezdetét.

A 2. percben a hazaiak szerezték meg a vezetést. Szepesi Attila volt eredményes.
A 14. percben Himer Gábor szerzett gólt csapatának.
A 21. percben szintén Szepesi Attila volt eredményes. Kaló Tibor pedig sárga lapot kapott.
2 perc elteltével újabb szentistváni gól született, Béres József Alex pedig sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A 45. percben Török Nándor talált be a nyárádi kapuba. Találata révén 5:0 lett az állás, ami egyben a félidei eredményt is jelentette.
A 49. percben szintén Török Nándor volt eredményes.
A 65. percben Bozsik Péter talált be a nyárádi kapuba.
2 perc elteltével szintén szentistváni gól született.
A 76. percben Cseh Tamás saját kapujába talált be.
Egy perc elteltével Török Nándor megszerezte negyedik gólját is.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Szentistván – Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 10:0 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.