Tiszaújváros - Mezőkeresztes kézilabda mérkőzés
2019. november 25. hétfő, 19:33

A mezőkeresztesi női kézilabda csapat idegen környezetben játszotta a soron következő mérkőzését 2019. november 17-én. Ez alkalommal Tiszaújváros otthonába utaztak.

Az első félidőben az első kettő találatot a keresztesi csapat érte el, csak utánuk sikerült a hazai csapatnak is gólt értékesíteni. Az első 30 percben jellemzően a két csapat felváltva szerzett gólokat, gyakran volt egyenlő az állás. A félidő végére - ötgólos keresztesi vezetés mellett -10:15 lett az állás.
A második félidőt a hazai csapatnak sikerült jobban indítania, az ezt követő negyedórában aztán mindkét csapat gólgyártásba kezdett. A tiszaújvárosi csapat próbált felzárkózni, de úgy tűnt, minden erőfeszítés ellenére sem tudják behozni lemaradásukat.
A félidő második felében ismét a keresztesi csapat bizonyult erősebbnek és tovább növelte előnyét. A végeredmény végül 25:28 lett a keresztesi csapat javára.
A keresztesi csapat edzője értékelte a mérkőzést.