Mezőkeresztes-Alsózsolca kézilabda mérkőzés
2020. március 03. kedd, 12:33

A mezőkeresztesi női kézilabda ifjúsági csapata hazai környezetben játszott bajnoki mérkőzését 2020. február 22-én. Alsózsolca csapatát fogadták otthonukban.
Az első félidőt a keresztesi csapat 3 gólja indította, amire hamarosan megérkezett válaszként a zsolcai csapat gólja is. A félidő első felében a keresztesi csapat tűnt erősebbnek, folyamatosan megtartotta vezető pozícióját azonban a zsolcai csapat kezdte átvenni a vezetést.
A félidő második részében a zsolcai csapat ráerősített és miután kiegyenlített, hamar átvették a vezetést. A félidő végére egy gólos előnnyel 10:11 lett a félidei eredmény a vendég csapat javára.

A 2. félidőt a vendégek indították, de a hazai csapat is hamar gólt értékesített. A félidő első felében a zsolcai csapat tovább növelte az előnyét, a keresztesiek nem tudták behozni a lemaradást.
A félidő második felében a hazai csapat próbált ráerősíteni, azonban a zsolcaiak nem engedték át a vezetést. A végeredmény végül 25:26 lett alsózsolca javára.
A hazai csapat szakosztályvezetője, Palatics Attila értékelte a mérkőzést.