BSC - Tiszakeszi bajnoki mérkőzés
2020. március 08. vasárnap, 09:24

Elkezdődött a 2019/2020. évi megyei labdarúgó bajnokság tavaszi szezonja a megyei II. osztályban. A Közép csoportban a Bükkábrányi SC felnőtt csapata az első fordulóban hazai pályán fogadta Tiszakeszi együttesét 2020. február 29-én. A találkozó 14 órakor vette kezdetét.

22. percbe az ábrányiak szerezték meg a vezetést. Szűcs Levente volt eredményes.
A 36. percben Holicskó Gyula szerzett gólt csapatának.
A 41. percben az ábrányiak büntető rúgást végezhettek el. A gólt Kiss Zsolt Gábor értékesítette.
2 perc elteltével Kaló Gábor talált be ellenfele kapujába.
A maradék játékidőben több gól nem született, így 4:0-ás ábrányi vezetés mellett mehettek el pihenőre a csapatok.

A 48. percben Prodán Márk volt eredményes.
A 70. percben Prodán Márk megszerezte második gólját is.
A 77. percben  a tiszakesziek szépítettek. Dósa Jenő volt eredményes.
A 90. percben Tóth Péter talált be ellenfele kapujába. Gólja révén 7:1 lett az állás, ami egyben a végeredményt is jelentette.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.