Magyar Kupa - Mezőcsát-Mezőkeresztes
2020. augusztus 10. hétfő, 11:41

2020. augusztus 2-án Mezőkeresztes csapata Magyar kupa bajnokságon vett részt. Az első fordulóban Mezőcsát otthonába utaztak. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.

A 46. percben Vámosi Csaba gólja révén a keresztesiek szerezték meg a vezetést. Találata révén 0:1 lett az állás, ami egyben a félidei eredményt is jelentette.
Az 52. percben Rémiás István kapott sárga lapot gáncsolásért.
Az 58. percben Tekse Bence gáncsolásért, Balázs László pedig buktatásért kapott sárga lapot.
A 63. percben Balázs László gáncsolásért megkapta a második sárga lapját, ami egyben már a pirost jelentette.
1 perc elteltével Csirmaz Zalán szerzett gólt csapatának.
A 72. percben Egyed Attila gólja révén a csátiak szépítettek.
7 perc elteltével Ragó Bence talált be ellenfele kapujába.
A 82. percben Barzsó Gábor volt eredményes.
3 perc elteltével a keresztesiek büntető rúgást végezhettek el. A gólt Barzsó Gábor értékesítette.
A 87. percben Csirmaz Zalán szerzett gólt csapatának.

A maradék játékidőben több gól nem született, így a Mezőcsát – Mezőkeresztes kupamérkőzés végeredménye 1:6 lett a keresztesiek javára, így tovább jutottak a második fordulóba.