BSC - Keresztes kupa mérkőzés
2020. augusztus 14. péntek, 11:19

2020. augusztus 9-én a Bükkábrányi SC csapata hazai környezetben játszotta második kupameccsét. Mezőkeresztes együttesét fogadták otthonukban. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.

A 8. percben Kovács Ádám kapott sárga lapot reklamálásért.
3 perc elteltével Bodzán Krisztián és Madarasi Máté is sárga lapot kapott.
A 27. percben Fekete Marcell buktatásért kapott sárga lapot.
A 38. percben az ábrányiak szerezték meg a vezetést. Tóth Péter volt eredményes.
A 45. percben a keresztesiek kiegyenlítettek. Csirmaz Zalán gólja révén 1:1 lett az állás, ami egyben a félidei eredményt is jelentette.
A 76. percben Györki Bence József kapott sárga lapot.
A maradék játékidőben több gól nem született, 1-1-es döntetlennel ért véget a mérkőzés, így büntető rúgásokkal döntötték el, hogy melyik csapat jut tovább az első fordulóba.
A 11- es rúgások végeredménye tükrében 4-2- re Keresztes együttese nyert. A keresztesi gólokat Vécsey Sándor Márk, Barzsó Gábor, Ragó Bence és Nyeste György szerezte, míg a kettő ábrányi gólt Bodzán Krisztián és Györki Bene József értékesítette.

Bükkábrány csapata így kiesett és keresztes jutott tovább a következő fordulóba.