Mályi - BSC bajnoki mérkőzés
2020. augusztus 21. péntek, 18:49

Elkezdődött a 2020/2021. évi megyei labdarúgó bajnokság őszi szezonja a megyei II. osztályban. A Közép csoportban a Bükkábrányi SC felnőtt csapata az első fordulóban idegen környezetben lépett pályára. Mályi otthonába utaztak.  A találkozó 17 órakor vette kezdetét.

A 40. percben Györki Bence József kapott sárga lapot.
Az első játékrészben gól nem született, így 0-0-s döntetlennel mehettek el pihenőre a csapatok.
Az 51. percben a mályiak szerezték meg a vezetést. Dancs Martin volt eredményes.
2 perc elteltével Stumpf Pál saját kapujába talált be, így 1:1 lett az állás.
A 60. percben az ábrányiak büntető rúgást végezhettek el. A gólt Bodzán Krisztián értékesítette. Balla György pedig sárga lapot kapott.
A 71. percben Juhász Bence szerzett gólt csapatának.
4 perc elteltével Bara Dániel megkapta második sárga lapját, ami már a pirosat jelentette.
A 81. percben szintén Juhász Bence volt eredményes.
4 perc elteltével Juhász Bence megszerezte harmadik gólját is, ami  csapatának már az ötödiket jelentette.
A 87. percben Tóth Péter kapott sárga lapot.
2 perc elteltével Horváth Dávid is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Mályi FC – Bükkábrányi SC bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1:5 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.