Mezőkeresztes - Edelény bajnoki labdarúgó mérkőzés
2020. szeptember 07. hétfő, 11:40

2020. augusztus 30-án Mezőkeresztes csapata hazai környezetben lépett pályára. Edelény – Borsodszer együttesét fogadták otthonukban. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.
A 14. percben Edelény szerezte meg a vezetést. Tátrai Gergő volt eredményes. 2 perc elteltével Sikur Péter szerzett gólt csapatának.
A 21. percben Tekse Bence gólja révén a keresztesiek szépítettek. Az első játékrészben több nem született, így 1:2-es Edelényi vezetés mellett mehettek el pihenőre a csapatok.
A 69. percben Vámosi Csaba szerzett gólt csapatának. Találata révén 2:2 lett az állás. A 76. percben Hegedűs Pál talált be a keresztesi kapuba.
A 83. percben Kótai Ferenc sárga lapot kapott. 6 perc elteltével Vámosi Csaba is sárga lapot kapott. A maradék játékidőben több gól nem született, így a Mezőkeresztes – Edelény bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 2:3 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.