Tiszapalkonyai SE - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2020. szeptember 17. csütörtök, 11:43

2020. szeptember 12-én Mezőnyárád csapata idegen környezetben lépett pályára. Tiszapalkonya otthonába utaztak. A találkozó 16:30-kor vette kezdetét. A 2. percben Kiss János gólja révén a palkonyaiak szerezték meg a vezetést. A 17. percben Nótár Emil szerzett gólt csapatának. A 40. percben Bakó Zsolt volt eredményes. 5 perc elteltével Farkas István gólja révén 4:0 lett az állás, ami egyben a félidei eredményt is jelentette.
A 80. percben Szilvási József volt eredményes. Egy perc elteltével Bakó Zsolt talált be a nyárádi kapuba. A 85. percben Kiss Róbert szerzett gólt csapatának.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Tiszapalkonya – Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 7:0 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.