Mezőkeresztes II. - Bükkszentkereszt bajnoki labdarúgó mérkőzés
2020. szeptember 17. csütörtök, 11:41

2020. szeptember 13-án Mezőkeresztes II. csapata hazai környezetben lépett pályára. Bükkszentkereszt együttesét fogadták otthonukban. A találkozó 16:30-kor vette kezdetét.
A 6. percben Rózsa Tibor sárga lapot kapott. A 27. percben Gál Dénes gólja révén a keresztesiek szerezték meg a vezetést. Egy perc elteltével Kömlei Viktor kapott sárga lapot.A 32. percben Tóth Máté Gábor gólja révén egyenlő lett az állás. Az első játékrészben több gól nem született, így 1:1-es döntetlennel mehettek el pihenőre a csapatok.
A 63. percben Borsodi Gergő szerzett gólt csapatának. A 66. percen Birinyi István Roland gólja révén szintén egyenlő lett az állás. A  90. percben Móga Bence is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Mezőkeresztes – Bükkszentkereszt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 2:2 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.