Mezőkeresztes - Szerencs kézilabda mérkőzés
2020. október 05. hétfő, 15:51

A mezőkeresztesi női kézilabda csapat hazai környezetben játszotta első mérkőzését 2020. szeptember 27-én. Ez alkalommal Szerencs csapatát fogadták otthonukba.

Az 1. félidőt az első percekben a keresztesi csapatnak sikerült jobban indítani egymás után kettő találattal. Röviddel ezután azonban a vendég csapat szépített. A félidő első felében a hazai csapat bizonyult erősebbnek és folyamatosan megtartotta vezető pozícióját.
A félidő második felében a vendég csapatnak sikerült  behozni a hátrányát, így a félidei eredmény 16:19 lett a vendég csapat javára.

A 2. félidőt a szerencsi csapat indította, de szinte azonnal meg is érkezett erre a hazaiak válasza. A félidő első felében a két csapat felváltva értékesítette góljait, de a szerencsiek folyamatosan megtartották a vezetést.
A félidő második felében a hazai csapat  próbált felzárkózni, de úgy tűnt, minden erőfeszítés ellenére sem tudják behozni lemaradásukat.A végeredmény végül 33:39 lett a szerencsi csapat javára.