Mezőkeresztes - Hidasnémeti bajnoki mérkőzés
2020. október 12. hétfő, 12:18

2020. október 3-án Mezőkeresztes csapata hazai környezetben lépett pályára. Hidasnémeti együttesét fogadták otthonukban. A találkozó 15 órakor vette kezdetét.
Az első percben a hidasnémeti csapat szerzet meg a vezetést. Tóth Gábor volt eredményes.
A 17. percben a keresztesiek büntető rúgást végezhettek el. A gólt Vámosi Csaba értékesítette.
A 32. percben Szurdok Dávid volt eredményes.
A 44. percben Filák Sámuel kapott sárga lapot.

Az első játékrészben több gól nem született, így 1-2-es hidasnémeti vezetés mellett mehettek el pihenőre a csapatok.

A 71. percben Illés Richárd kapott sárga lapot.
A 78. percben Madarasi Máté és Borók Dániel is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A 85. percben Plavuscsák Martin Péter kapott sárga lapot.
2 perc elteltével Bortynák Szilárd is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A 93. percben Konya Arnold is sárga lapot kapott.

A mradék játékidőben több gól nem született, így a Mezőkeresztes VSE – Hidasnémeti bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1:2 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.