Bükkábrányi SC - Vatta bajnoki mérkőzés
2020. október 12. hétfő, 12:21

2020. október 4-én a Bükkábrányi SC csapata hazai környezetben lépett pályára. Vatta együttesét fogadták otthonukban. A találkozó 15 órakor vette kezdetét.

A 9. percben Bodzán Krisztián sárga lapot kapott.
A 18. percben Tusay Ádám is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
A 20. percben Holicskó Gergő gólja révén az ábrányiak szerezték meg a vezetést.
1 perc elteltével Nagy László is sárga lapot kapott.
A 30. percben Györki Bence József szerzett gólt csapatának.
A 34. perben Pásztor Zsolt Szabolcs volt eredményes.
A 40. percben Tóth Tamás sárga lapot kapott.
A 41. percben az ábrányiak büntető rúgást végezhettek el. A gólt Bodzán Krisztián értékesítette.

Az első játékrészben több gól nem született, így  4-0-s ábrányi vezetés mellett mehettek el pihenőre a csapatok.

A 48. percben Szabó Attila kapott sárga lapot.
Az 54. percben a vattaiak is büntető rúgást végezhettek el. A gólt Atucsák Tamás értékesítette.
A 61. percben Bereczki Roland sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
4 perc elteltével Tóth András piros lapot kapott.
A 71. percben Prodán Márk szerzett gólt csapatának.
Egy perc elteltével szintén Prodán Márk talált be a vattai kapuba.
A 77. percben Holicskó Gyula szerezett gólt csapatának.
A 86. percben Prodán Márk megszerezte harmadik gólját is, ami csapatának már a nyolcadikat jelentette.
A 90. percben Holicskó Gyula volt eredményes.

A maradék játékidőben több gól nem született, így a Bükkábrányi SC – Vatta FC bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 9-1 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.