BSC - Tiszalúc bajnoki mérkőzés
2020. november 05. csütörtök, 09:53

2020. november 1-én a Bükkábrányi SC csapata hazai környezeten lépett pályára. Tiszalúc együttesét fogadták otthonukba.  A találkozó 13 órakor vette kezdetét.

A 10. percben az ábrányiak szerezték meg a vezetést. Holicskó Gergő volt eredményes.
4 perc elteltével Pásztor Zsolt Szabolcs szerzett gólt csapatának.
A 20. percben szintén Pásztor Zsolt Szabolcs talált be ellenfele kapujába.
A 24. percben a tiszalúci csapat szépített. Glonczi Zoltán volt eredményes.
A 28. percben újabb ábrányi gól született.
A 36. percben szintén Glonczi Zoltán talált be az ábrány kapuba.
A 43. percben Buzási Alex Adrián sárga lapot kapott. A tiszalúci csapat pedig büntető rúgást végezhette el. A gólt Glonczi Zoltán értékesítette. Találata révén 4:3 lett az állás, ami egyben a félidei eredményt is jelentette.
Az 52. percben Pásztor Zsolt Szabolcs szerzett gólt csapatának.

Egy perc elteltével Radics Attila sárga lapot kapott.
A 61. percben Nótár Richárd is sárga lapot kapott.
A 71. percben Pásztor Zsolt Szabolcs megszerezte ötödik gólját is, ami csapatának már a hatodikat jelentette.
6 perc elteltével Dani Ádám talált be az ábrányi kapuba.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Bükkábrány – Tiszalúc bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 6:4 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.