Mezőnyárád - Tiszapalkonya bajnoki mérkőzés
2020. november 05. csütörtök, 09:56

2020. október 31-én Mezőnyárád csapata hazai környezetben lépett pályára. Tiszapalkonya együttesét fogadták otthonukba. A találkozó 13 órakor vette kezdetét.

A 15. percben Kiss János gólja révén a tiszapalkonyaiak szerezték meg a vezetést.
A 21. percbe Rézműves László János sárga lapot kapott.
Az első játékrészben több gól nem született, így 1:0-s palkonyia vezetés mellett mehettek el pihenőre a csapatok.
Az 55. percben Nagy Márk szerzett gólt csapatának.
A 61. percben szintén Nagy Márk volt eredményes.
7 perc elteltével a nyárádiak büntető rúgást végezhettek el. A gólt Durdon László Dávid értékesítette.
A 80. percben a palkonyaiak is büntető rúgást végezhettek el. A gólt Kiss János értékesítette.

A maradék játékidőben több gól nem született, így a Mezőnyárád – Tiszapalkonya bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1:4 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.