Tiszabábolna - Mezőnyárád bajnoki mérkőzés
2020. november 16. hétfő, 13:57

2020. november 8-án Mezőnyárád csapata idegen környezetben lépett pályára. Tiszabábolna otthonába utaztak. A találkozó 13 órakor vette kezdetét.

A 6 percben a tiszabábolnaiak szerezték meg a vezetést. Kovács István volt eredményes.
2 perc elteltével Korsós Lajos talált be a nyárádi kapuba.
A 11. percben a nyárádiak szépítettek. Harangozó Ákos volt eredményes.
A 17. percben Csizmadia Tamás szerzett gólt csapatának.
A 25. percben a nyárádiak büntető rúgást végezhettek el. A gólt Harangozó Ákos értékesítette.
4 perc elteltével Kovács István talált be a nyárádi kapuba.
A 31. percben Csizmadia Tamás volt eredményes.
A 37. percben Csizmadia Tamás szintén gólt szerzett.
Az első játékrészben több gól nem született, így 6-2-es bábolnai vezetés mellett mehettek el pihenőre a csapatok.
Az 56. percben Korsós Lajos talált be ellenfele kapujába.
A 74. percben Csizmadia Tamás megszerezte negyedik gólját is, ami csapatának már a nyolcadikat jelentette.
A 77. percben Kovács István volt eredményes.

A maradék játékidőben több gól nem született, így a Tiszabábolna – Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 9-2 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.