MEAFC - Mezőkeresztes kézilabda mérkőzés
2020. december 09. szerda, 09:17

2020. november 26-án Mezőkeresztes női kézilabda csapata idegen környezetben játszotta az őszi szezon utolsó fordulóját. A Miskolci MEAFC csapathoz utaztak.  A találkozó este 3/4 7-kor kezdődött.

A félidő első felében a két csapat felváltva értékesítette góljait, sokszor volt egyenlő az állás.
A félidő második felében a keresztesi csapat folyamatosan szerzett pontokat, a hazai csapatnak nem  sikerült  behozni a hátrányát, a félidei eredmény 15 - 20 lett a keresztesi csapat javára.

A 2. félidőt a hazai csapat indította, de szinte azonnal meg is érkezett erre a vendégek válasza. A félidő első felében a keresztesi csapat tovább értékesítette góljait, a hazai csapatnak nem sikerült felzárkózni.
A félidő második felében a hazai csapat tagjai minden erőfeszítés ellenére sem tudták behozni lemaradásukat. A végeredmény végül 27 - 36 lett a keresztesi csapat javára.
A Mezőkeresztesi csapat edzője Valyon István értékelte a mérkőzést.