A Vattai FC csapatai 2009. szeptember 12-én szombaton, idegeben léptek pályára a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokságban Tiszapalkonyán. Az ifisták mérkõzésén – amely 14 óra 30 perckor kezdõdött - a hazaiak 6-2 arányban gyõzték le a vattaiakat.
A Tiszapalkonya-Vatta felnõtt bajnoki labdarúgó mérkõzés 16 óra 30 perckor kezdõdött el.

A mérkõzés kiegyenlített erõviszonyok közt vette kezdetét.
Az elsõ játékrészben mindkét csapatnak voltak helyzeteik, de a gólig egyikük sem tudott eljutni, így a félidõ 0-0-ás döntetlennel zárult.

A második félidõ hasonlóan vette kezdetét mint az elsõ, a két csapat úgy tûnt, nem bír egymással.

A 77. percben megszületett a találkozó elsõ gólja, amelyet Vatta csapata szerzett.

A hátralévõ idõben már újabb gól nem született, így 1-0-ra a vattai csapat gyõzött elhozva, ezzel a 3 pontot Palkonyáról.

Tabella és további mérkõzések - felnõtt - nagyításhoz kattints a képre!

Tabella és további mérkõzések - ifi - nagyításhoz kattints a képre!