2010. május 9-én vasárnap Vatta ifjúsági és felnõtt csapatai Tibolddaróc otthonába utaztak a soron következõ bajnoki labdarúgó mérkõzésük lejátszására.
Az ifjúsági csapatok találkozóját, amely 15 órakor kezdõdött, a daróci ifisták 5-0 arányban nyerték meg.

A találkozót a két csapat nagy elszántsággal kezdte meg, mindkét oldalon voltak lehetõségek.
Negyed óra elteltével a vattaiaknak sikerült betalálni a daróci kapuba, azonban a játékvezetõ érvénytelenítette a találatot.
A 34. percben a daróciak érvényes találatot szereztek, Lázár Viktor gólja révén egy gólos elõnyre tettek szert a hazaiak.
A vattai csapat azonban nem adta fel és még az elsõ félidõben, a 43. percben sikerült kiegyenlíteniük, német Attila találata 1-1re változtatta az állást.
Az elsõ félidõ tehát 1-1-es állás mellett ért véget.
A 2. félidõbõl 2 perc telt el, amikor a daróciaknak sikerült ismét vezetést szerezni, ismét Lázár Viktor lõtt gólt, így 2-1 lett az állás javukra.
A gólt követõen a vattaiak próbálkozásai a gólszerzésre nem jártak eredménnyel, nem sikerült gólt szerezniük.
A Tibolddaróc-Vatta felnõtt bajnoki labdarúgó mérkõzés végeredménye tehát 2-1 maradt.