20. alkalommal rendezték meg a Mazsi-kupát
2012. február 14. kedd, 10:20
Az idei évben is megrendezésre került a meglehetősen hosszú múltra visszatekintő Mazsi-kupa Mezőnyárádon. A településen 1992 óta immár 20 éve rendezik meg ezt teniszbajnokságot.
A 16 versenyző által alkotott 8 páros az ország számos pontjáról érkezett, sőt voltak akik az országhatáron túlról jöttek, hogy összemérhessék tudásukat a pályán. Versenyzők érkeztek Buadapestről, Zalaegerszegről, Ceglédről, Hajdúszoboszlóról valamint a szolvákiai Fülekről is, de helyi résztvevőkről sem szabad megfeledkezni.

A mostani téli versenyt követően több szabadtéri mérkőzés is lesz az év többi részében, főleg azokon a helyeken ahonnan a teniszezők érkeztek.
A hétvégi versenyen az alábbi eredmények születtek.
Első helyen a Terjéki-Lukács páros végzett, akik Budapestről érkeztek.
Második helyet a Koncz-Fekete Mezőnyárád-Cegléd páros szerezte meg, míg a dobogó harmadik fokára a Veres-Vince Budapest-Mezőnyárád, és a Gréczi-Kovács Budapest-Zalaegerszeg páros állhatott.