Ismét Mikulás kupa Mezőnyárádon
2012. december 06. csütörtök, 01:00

2012. december 8-án, szombaton Mezőnyárádon Mikulás Kupa teremfoci-tornát rendeznek, amelyre végül 13 csapat adta be nevezését.

A csapatokat 3 csoportba sorolták, az A csoport mérkőzései és maga a kupa 9 órától kezdődik, majd 12:20-tól a B csoport, 14:20-tól a C csoport mérkőzéseit láthatják a nézők.
Az elődöntők 16:20-tól, a döntők 17:20-tól láthatóak.
Díjakat kap majd az első 3 helyen végzett csapat, valamint a gólkirály, legjobb játékos, - kapus, -hazai játékos.

A tornáról televíziónk is összeállítást készít, amelyet megtekinthetnek honlapunkon is.

A tavalyi Mikulás Kupa videója:

Az utolsó csoportkörben a Nyárádi Ifi játszott a Sose halunk Meg csapatattal, amelyet az ifisták 3-2 arányban elvesztettek.
A „B” csoportban a GyőztSEK és a Mélypont mérkőzött meg, a végeredmény 3-1 lett.
Az utolsó csoportmérkőzésen Cserépfalu játszott a Bükkberg csapatával, a végeredmény 3-0 lett.

A csoportmérkőzéseket követően kialakult a 3 csoport végeredménye. A 4 csoport első és második helyezettje, azaz a Gang-Bang és Sose Halunk Meg csapata, a GyőztSEK és a Beverem együttese, Cserépfalu és Tiszabábolna, valamint a CoolTour és az LSL csapata jutott tovább a negyeddöntőkbe, míg a 3. helyezettek vigaszági mérkőzéseket játszottak.
A negyeddöntőkben a sorsolást követően négy mérkőzést játszottak, a mérkőzések győztesei, azaz Tiszabábolna, az LSL, a Sose Halunk Meg és a CoolTour csapata játszhatott az elődöntőben.
Az elődöntőbe Tiszabábolna az LSL csapatával, míg a Sose Halunk Meg csapata, a CoolTour együttesével mérkőzött meg.
Az eredmények tükrében a döntőben az első helyért a két győztes, Tiszabábolna és a CoolTour csapata mérkőzött meg egymással, míg a bronz meccset az LSL és a Sose Halunk Meg együttese játszotta. A harmadik helyet a Sose Halunk Meg csapata szerezte meg, hiszen 7-2 arányban verte meg ellenfelét.
A döntőben a CoolTour csapata 5-3 arányban verte meg a Tiszabábolna együttesét, így ők nyerték meg a tornát.

A hozzászólás az Ön számára nem engedélyezett.
Kérjük regisztráljon vagy lépjen be az oldalra!