Mezőkeresztes - Cserépfalu bajnoki labdarúgó mérkőzés
2013. május 06. hétfő, 08:13
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2013. május 1-én, szerdán egy elmaradt mérkőzést pótolt. Ekkor ismét a hazai pálya előnyeit élvezhette, hiszen Cserépfalu együttese érkezett a mezőkeresztesi sportpályára. A Mezőkeresztes–Cserépfalu felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés 17 órakor vette kezdetét.
A 6. percben a mezőkeresztesiek máris megszerezték a vezetést, Lakatos Gergő juttatta a cserépfalui kapuba a labdát, így 1-0 lett az állás.
A 45. percben a keresztesiek előnye kétgólosra nőtt, Hargitai Ádám találata révén 2-0 lett az állás, amely egyben a félidei eredmény is maradt.
Az 52. percben vette elő először a sárga lapját a játékvezető és felmutatta
Toronyai Lászlónak szabálytalanságát követően.

Az 53. percben a cserépiek szépíteni tudtak, Ujj Róbert lőtt gólt, így 2-1 lett az eredmény.
A 72. percben Toronyai László elkönyvelhette a mostani találkozón a 2. sárga lapját is, így a bíró elővette a piros lapot is és idő előtt küldte az öltözőbe a játékost.
A 74. percben a Balog Krisztián részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben, majd pár perccel később Zelei Bence szabálytalan megmozdulását is sárga lappal figyelmeztette a játékvezető.
A 75. percben emberhátrányuk ellenére a vendégek egyenlíteni tudtak, Oláh Tamás találata 2-2-re változtatta az állást.
A gólt követően - mivel Kaló Gábor a gólvonalon kézzel ért a labdához - a bíró sárga lapot mutatott fel neki.
A 85. percben Boros K. Gábor szabálytalanodott ellenfelével, amiért sárga lapos figyelmeztetésben részesült, majd a 87. percben Tóth Richárd is elkönyvelhetett egy sárga lapot.
A 89. percben Balog Krisztián reklamálását újabb sárga lappal figyelmeztette a játékvezető, de mivel ez a mostani találkozón ez a második volt, előkerült a piros lap is.
A Mezőkeresztes-Cserépfalu felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 2-2 lett.