Mezőkeresztes - Bőcs bajnoki labdarúgó mérkőzés
2013. május 14. kedd, 05:44
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2013. május 11-én, szombaton hazai pályán látta vendégül Bőcs együttesét. A Mezőkeresztes-Bőcs felnőtt labdarúgó mérkőzés találkozó 17 órakor vette kezdetét.
A bőcsiek negyedóra elteltével már megszerezték a vezetést, Simon Attila szerzett gólt csapatának.
A 33. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és felmutatta Tóth Richárdnak.
A 39. percben kétgólosra nőtt a vendégek előnye, Horváth Tibor lőtt gólt, így 0-2 lett az állás.
A 40. percben Boros K. Gábor ért szándékosan kézzel a labdához, így a játékvezető
sárga lapot mutatott fel neki.

A 41. percben Tarnóczi András is elkönyvelhetett egy sárga lapos bírói figyelmeztetést.
Az első félidőben hiába próbálkoztak keresztesiek, nem találtak be az ellenfelük kapujába, így a második félidőt kétgólos hátrányból kezdhették meg.
Az 51. percben Nagy László szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a játékvezető.
Az 53. percben Nyircsák Gábor talált be a keresztesi kapuba, így 0-3 lett az eredmény.
Az 54. percben Szegedi László iratkozott fel a góllövők névsorába, így 0-4-re módosult az állás.
A 65. percben Nyircsák Attila könyveltetett el egy sárga lapos bírói figyelmeztetést.
A 68. percben megszületett az ötödik bőcsi gól is, ezúttal Pálinkás Szabolcs volt eredményes.
A 74. percben Pálinkás Szabolcs szerzett gólt ismét csapatának, amely találat által 0-6 lett az eredmény.
A 88. percben még Balázs László részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
Az első játékrészhez hasonlóan, a második félidőben sem sikerült a keresztesieknek találatot elkönyvelnie, így a Mezőkeresztes-Bőcs felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 0-6 lett.