Mezőnagymihály - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2013. május 29. szerda, 06:57
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2013. május 26-án vasárnap hosszú idő után ismét idegenben lépett pályára. Ezúttal a szomszédos Mezőnagymihály együttese látta őket vendégül. A mérkőzés 17 órakor vette kezdetét.
A 22. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és felmutatta Nagy Márknak.
A 25. percben a hazaiak már meg is szerezték a vezetést, Gáspár Tamás szerzett gólt csapatának, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 40. percben Varga Gábor szabálytalankodott, így a játékvezető sárga lapot mutatott fel neki.

Az első félidőben hiába próbálkoztak a keresztesiek, nem találtak be az ellenfelük kapujába, A 2.félidőben, az 57. percben Horváth Ádám András szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a játékvezető.
Az 59. percben a mezőkeresztesieknek sikerült kiegyenlíteniük, Hargitai Ádám talált be az ellenfél kapujába, így 1-1-re változott a találkozó állása.
A 70. percben Kun Bertalan könyveltetett el egy sárga lapos bírói figyelmeztetést, majd a 80. percben Tóth Péter szabálytalan megmozdulását is sárga lappal figyelmeztette a játékvezető.
A 86. percben még Lázár Viktor részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
A 90. percben a játékvezető Boros K. Gábornak mutatott fel másodszor sárga lapot, majd pirosat, így a játékost még a mérkőzés lefújása előtt az öltözőbe küldte.
A Mezőnagymihály - Mezőkeresztes felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1-1 lett.