Szentistván - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2013. szeptember 19. csütörtök, 07:47
2013. szeptember 14-én, szombaton a bajnokság soron következő fordulójában Mezőkeresztes felnőtt csapata idegenben, Szentistván együttese ellen lépett pályára. A találkozó 16 óra 30 perckor vette kezdetét.
A 19. percben máris gól született a mérkőzésen, a szentistvániak szereztek vezetést Sajtos Norbert gólja révén.
A 29. percben vette elő a bíró először a mérkőzésen a sárga lapját és felmutatta Ferenczi Györgynek, majd nem sokkal később a keresztesi Hargitai Ádám is sárga lapos bírói figyelmeztetésben részesült.
A 36. percben Sajtos Norbert is elkönyvelhetett egy sárga lapos bírói figyelmeztetést szabálytalanságáért.

A második félidőben, az 50. percben ismét elővette a sárga lapját a bíró és felmutatta Tarnóczi Andrásnak.
A 71. percben Kispár Dániel szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a bíró.
A 74. percben egyszerre két játékosnak is sárga lapot mutatott fel a játékvezető. Lázár Levente és Papp Gergely voltak azok, akik a sárga lapos figyelmeztetésben részesültek.
A 75. percben kétgólosra nőtt a szentistvániak előnye, Bollók Gábor találata révén.
A 83. percben Budai Norbert szabálytalankodott ellenfelével, így sárga lappal figyelmeztette a bíró.
A 89. percben ismét gól született, újra a szentistvániak örülhettek, hiszen Tóth Dániel lőtt gólt, amely találat által 3-0 lett az eredmény, amely egyen a végeredmény is maradt.