Mezőkeresztes - Bükkzsérc bajnoki labdarúgó mérkőzés
2013. szeptember 25. szerda, 08:33
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2013. szeptember 21-én, szombaton hazai környezetben játszotta soron következő bajnoki mérkőzését. Ezúttal Bükkzsérc együttese érkezett hozzájuk.
A 3. percben Bükkzsérc együttese máris megszerezte a vezetést, Mikita József lőtt gólt, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 22. percben a bükkzsérciek Horváth Ádám révén újabb találatot könyvelhettek el, így 0-2-re változott a találkozó állása.
A 27. percben vette elő a játékvezető először a mérkőzésen a
sárga lapját és két játékosnak, a zsérci Szemán Istvánnak és Tarnóczi Andrásnak is felmutatta.

A 31. percben Rémiás Róbert részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
A második félidőben, a 49. percben Fehér Szabolcs könyvelhetett el egy sárga lapos bíró figyelmeztetést szabálytalanságát követően.
A 72. percben Hargitai Gábornak mutatta fel a sárga lapját a játékvezető, majd a 76. percben Budai Norbertnek is sárga lapot adott.
A 82. percben még Lénárt Dániel részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
A Mezőkeresztes-Bükkzsérc felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 0-2 lett.