Mezőnyárád - Cserépfalu bajnoki labdarúgó mérkőzés
2013. október 08. kedd, 16:03
Mezőnyárád felnőtt csapata 2013. október 5-én, szombaton Cserépfalu csapata ellen mérkőzött meg hazai környezetben. A Mezőnyárád-Cserépfalu felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés 15 órakor kezdődött el.
A 4. percben a cserépfaluiak máris megszerezték a vezetést, Székely Krisztián lőtt gólt, így egy gólos előnyre tettek szert.
A 32. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a
sárga lapot és felmutatta Kassai Lászlónak szabálytalanságáért.

A 34. percben a cserépi Boldizsár János részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
Az első félidőben a nyárádiak próbálkozásai a gólszerzésre nem jártak eredménnyel, így a második 45 perc 0-1-es állás mellett kezdődött el.
A 60. percben Német Róbert részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
A 65. percben a nyárádi Roszkos Ádám szabálytalankodott olyan súlyos fokban ellenfelével, hogy a bíró egyből a piros lapot vette elő és küldte idő előtt az öltözőbe a játékost, így a nyárádiak 10 fővel folytatták a mérkőzést. És mivel mindez a 16-oson belül történt a cserépiek javára büntetőt ítélt a bír. A 11-est Komáromi Tamás érvényesítette, így 0-2-re változott a találkozó állása.
A 75. percben Oláh Tamás is gólt szerzett csapatának, így 0-3 lett az állás a cserépfalui együttes javára.
A 78. percben Farkas Máté szabálytalankodott ellenfelével, így sárga lapot mutatott fel neki a bíró.
A 79. percben Oláh Tamás másodszor is betalált a nyárádiak kapujába, így 0-4 lett a találkozó eredménye.
A 85. percben Gyenes László iratkozott fel a góllövők névsorába, találata révén 0-5-re módosult a mérkőzés állása.
A 89. percben Székely Krisztián is betalált még egyszer a nyárádiak kapujába, így
0-6-ra változott a találkozó állása, és ez maradt a végeredmény is.