Mezőkeresztes-Bogács Magyar Kupa mérkőzés
2013. október 13. vasárnap, 13:10

2013. október 9-én, szerdán a Magyar Kupa selejtező-körének 2. fordulójában Mezőkeresztes felnőtt csapata hazai környezetben mérkőzött meg Bogács együttesével. A találkozó 15 órakor vette kezdetét.
Az első félidőben a bogácsi együttes gyakorolt nagyobb nyomást ellenfele kapujára, ők alakítottak ki nagyobb számmal helyzeteket.
A 36. percben született meg mérkőzésen az első találat, Béres Roland talált be a keresztesi kapuba, így a bogácsiak egy gólos előnyre tettek szert.
A 39. percben a játékvezető elővette a sárga lapját és felmutatta a bogácsi Kiss Martinnak szabálytalanságáért.
A 42. percben Hargitai Gábor szabálytalankodott ellenfelével, így ő is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.

A 2. félidőben, a 47. percben kétgólosra nőtt a bogácsiak előnye, Kiss Martin találata révén 0-2 lett az állás.
A keresztesiek próbálkozásai a gólszerzésre és szépítésre a 2. játékrészben sem jártak eredménnyel.
A 82. percben megszületett a 3. bogácsi gól is, ezúttal Kovács Gábor volt eredményes.
A Mezőkeresztes-Bogács Magyar Kupa mérkőzés végeredménye tehát 0-3 lett, így a
bogácsiak jutottak tovább a Magyar Kupa sorozat következő fordulójába.