Mezőcsát II. - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2013. október 15. kedd, 12:08
2013. október 12-én, szombaton Mezőnyárád felnőtt csapata idegenbe utazott, ezúttal Mezőcsát II. számú együttese látta őket vendégül. A találkozó 15 órakor kezdődött el.
A 6. percben a nyárádiak máris megszerezték a vezetést, Német Róbert találata révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 21. percben a csátiaknak sikerült kiegyenlíteniük. Gályász Ferenc találata 1-1-re változtatta a mérkőzés állását.
A 34. percben azonban a nyárádiaknak sikerült ismét vezetést szerezniük, ismét
Német Róbert szerzett gólt csapatának, így 1-2 lett az állás.

A 35. percben Juhász Dániel volt eredményes, így 1-3-ra változott a mérkőzés eredménye.
A 37. percben a nyárádiak előnye 3 gólosra nőtt, Gályász Ferenc öngólja lett a nyárádiak 4. találata gólt, így 1-4 lett az állás és a félidei eredmény.
A 45. percben Harangozó Ákos megszerezte a nyárádiak 5. találatát is, így 1-5 lett a találkozó állása.
A 75. percben Német Róbert megszerezte a mostani találkozón 3.gólját is, amely a nyárádi csapat 6. találata volt.
A 81. percben Német Róbertnek újabb találatot sikerült szereznie, így 1-7-re változott a mérkőzés eredménye.
A Mezőcsát II-Mezőnyárád felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1-7 lett.