Mályi - Mezőkeresztes bajnoki labdarúgó mérkőzés
2013. október 15. kedd, 12:13
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2013. október 12-én, szombaton Mályi otthonába utazott a soron következő bajnoki fordulóban. A Mályi- Mezőkeresztes felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés 15 órakor vette kezdetét.
A 12. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és felmutatta Tarnóczi Andrásnak.
A 15. percben megszületett az első gól a mérkőzésen, Mályi együttese szerzett vezetést, Szmrek Marcell találata révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 42. percben Szabó Gergő részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben, miután egy
játékvezetői ítéletet reklamált.

Az első félidőben hiába próbálkoztak a keresztesiek, nem találtak be az ellenfelük kapujába, így a 2. félidőt 1-0-ás állás mellett kezdhették meg.
Az 56. percben Budai Norbert könyvelhetett el egy sárga lapos bírói figyelmeztetést.
A 73. percben Kaló Gábornak súlyos szabálytalansága miatt egyből a piros lapot mutatta fel a játékvezető, így a keresztesieknek 10 fővel kellett a mérkőzést befejezniük.
A 83. percben Balla György szabálytalanságát figyelmeztette sárga lappal a játékvezető.
A 90. percben két mályi játékos, Horváth Ádám András és Merucza Kálmán is sárga lapos bírói figyelmeztetésben részesült, mindketten szabálytalanságukért.
A találkozón a 90 perc alatt csupán csak egyetlen gól született, amelyet a hazaiak szereztek, így a Mályi-Mezőkeresztes felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1-0 lett.