Mezőnyárád - Bükkábrány Bányász bajnoki labdarúgó mérkőzés
2013. október 22. kedd, 13:08
2013. szeptember 19-én, szombaton a Bükkábrányi Bányász felnőtt csapata a soron következő bajnoki fordulóban Mezőnyárád otthonába utazott. A találkozó 14 óra 30 perckor vette kezdetét.
A találkozó első félidejében a vendég együttes volt aktívabb, ők alakítottak ki több lehetőséget az ellenfelük kapujának előterében.
Az ábrányiak a 35. percben meg is szerezték a vezetést, Dobi István találata révén egy gólos előnyre tettek szert.

A második 45 perc egy gólos bükkábrányi vezetés mellett kezdődött el.
Az 52. percben a mezőnyárádiaknak sikerült kiegyenlíteniük, Pásztor Levente juttatta az ábrányi kapuba a labdát, így 1-1 lett az eredmény.
A 74. percben a bükkábrányiak újabb találatnak örülhettek, ezúttal Szekeres Péter volt eredményes, így ismét átvették a vezetést az ábrányiak, 1-2-re változott a találkozó állása.
A 80. percben megszületett a harmadik bükkábrányi gól is, Szilágyi Szabolcs talált be a nyárádi kapuba, így 1-3-ra változott a találkozó állása és