Bükkalja SE Sály - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2013. november 05. kedd, 08:01
2013. november 2-án szombaton, Mezőnyárád felnőtt együttese idegenben lépett pályára, ez-úttal a Bükkalja SE Sály otthonába utaztak. A Mezőnyárád-Bükkalja SE Sály találkozó 13 órakor kezdődött el.
A 6. percben megszületett a mérkőzésen az első találat, a nyárádiak szereztek vezetést, Szabó Ákos lőtt gólt, így 0-1 lett az állás.
A 21. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a
sárga lapját és felmutatta Kuzmi Lászlónak szabálytalanságáért.

A 29. percben a sályiaknak sikerült kiegyenlíteniük, Hócza József gólja 1-1-re változtatta a találkozó állását.
A 36. percben Sályi Zsolt szabálytalankodott ellenfelével, így a játékvezető neki is sárga lapot mutatott fel.
A 2.félidőben, az 55. percben a sályiaknak sikerült megszerezniük a vezetést, Lakatos Krisztián gólja révén 2-1 lett az állás.
Az 58. percben pedig megszületett a 3. sályi gól is, ismét Lakatos Krisztián volt eredményes, így 3-1 lett az állás.
A 85. percben Kertész Viktor könyvelhetett el egy sárga lapos bírói figyelmeztetést.
A
Bükkalja SE Sály - Mezőnyárád felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 3-1 lett.