Mezőkeresztes - Bőcs Magyar Kupa mérkőzés
2013. december 03. kedd, 15:34
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2013. november 30-án, szombaton a Magyar Kupa selejtezőjének 3. fordulójában Bőcs együttese ellen mérkőzött meg Mezőkeresztesen. A találkozó 13 órakor vette kezdetét.
A bőcsiek már a 4.percben megszerezték a vezetést, Budai Árpád szerzett gólt csapatának, így egy gólos előnyre tettek szert.
Az első félidő további történéseit tekintve, mindkét oldalon voltak lehetőségek, azonban további találat egyik fél részéről sem született.
Az
54. percben kétgólosra nőtt a bőcsiek előnye, Balázs László lőtt gólt.

A 60. percben a keresztesiek kapusának, Besenyei Tibornak mutatott fel előbb sárga, majd piros lapot a játékvezető, mivel a 16-oson belül szabálytalankodott és a bírói ítéletet, a 11-es jogosságát is reklamálta. A büntetőt Horváth Tibor értékesítette, így 0-3 lett az eredmény.
A 71. percben Nyírcsák Gábor iratkozott fel a góllövők névsorába, így 0-4-re módosult az állás.
A 83. percben megszületett az 5. bőcsi gól is, ezúttal Horváth Tibor volt ismét eredményes.
A 85. percben Dobos Dávid szerzett gólt ismét csapatának, amely találat által 0-6 lett az eredmény.
A 86. percben sikerült a keresztesieknek szépíteniük, Hargitai Ádám gólja változtatta 1-6-ra a találkozó állását.
A
Mezőkeresztes-Bőcs magyar kupa labdarúgó mérkőzés végeredménye 1-6 maradt és így a bőcsiek jutottak tovább a Magyar Kupa selejtezőjének következő fordulójába.